Kuran Adına Herşey Derneği (Kur'ander) olarak, Bünyemizde bulunan Fatih ve Eyüp bölgelerinde İslami ilimler tahsil eden talebelerimize kışlık mont ve bot hediyesi...

Fatih ve Eyüp bölgelerinde toplamda 5 Kurs, 190 yatılı öğrenci, 45 evci öğrenci, 25 Hoca, 11 hizmetli, toplamda 235 öğrenciye 36 personel ile hizmet verilmektedir.

Kendi memleketlerinde eğitim imkanı bulamayıp, başta Yurdumuzun dört bir yanından olmak üzere, yurtiçinden ve yurtdışından Kurslarımıza gelen talebe kardeşlerimize, İslami ilimler tahsil edebilmeleri için, barınma ve eğitim imkanı sunmaktayız.

Gerek yurtiçi, gerek yurtdışı olsun, hiç bir talebemizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Bu hizmetlerin devam etmesi, Din'i mübin İslamın yeryüzüne yayılması, Ehli Sünnet itikadında Sevgili Peygamberimizin bizlere miras olarak bıraktığı Kur'an ve Sünnet yolunun bekası, ancak ve ancak Medreseler ile günümüze kadar gelmiş ve bundan sonraki süreçte de medreseler ile devam edecektir.

Kimileri okuyacak kimileri okutacak kimileri okuyan ve okutanlara destek olacak ve bu silsile ile kıyamete kadar bu medreseler ayakta kalacaktır inşallah.

Dünya var oldukça hak ile batıl mücadelesi devam edecek. Bizler hakkın yanında ya okuyan ya okutan yada destek olan olacağız.

Çalışma bizden muvaffakiyet Allah'tandır...

Kurslarımızda islami ilimler tahsil eden talebere Burs desteği vermek isteyen hayır severlerimiz için,

Bir burs Bedeli 250tl dir